Meie Spaa on nagu väike peidetud pärl keset Saaremaa ürgset mere kutset ja maa jõudu.  Aaretega on selline lugu, et need tuleb üles leida ja avastamisrõõm on suurem, kui on kellega seda jagada.  Siin imeliselt vaikses ja puhtas miljöös võid leida tasakaalu iseendas ning tunnetada täielikku rahulolu ühtsest hingamisest loodusega.

Oma teeninduses lähtume aastaaegade vaheldumise rütmist, mis mõjutab inimese käitumist, meeleolu, vajadusi ja soove. Oleme kõik osake loodusest ja nii, nagu ärkame igal hommikul, toimub ärkamine ka igal kevadel. Meie ümber on helekollane ja roheline tärkav võilill, vitamiinirikkad nõges, nurmenukk, kuuse- ja männikasvud.  Naudi kevadist päikesepaistet meie spaa terrassil, käes aurav tassike värsket nurmenukuteed.

Päevane rütm on toimekas nagu suvel, kus energiat ja värve on külluses, sest päike oma soojuse ja valgusega on meie varustaja. Sügavrohelised mündid annavad jahutust kuumal suvepäeval, punased maasikatäpid korjatuna meie metsa alt annavad kosutust nii nahale kui maitsemeelele, ergutavad meeli ja keha. Värske mündijook jääga ja  maasikad kamavahuga viivad sind unistama.

Õhtul otsime rahunemist ja aeglasemat voolamist, mille toob meile sügis oma kuldsete toonidega- oranž, pruun, kahvaturoheline, lilla. Saialill ja pune soojendavad ja lõõgastavad lihaseid, kanarbik kannab hoolt liigeste eest, salvei ennetab haigusi ehk nagu ütlesid vanad roomlased – milleks surra kui aias kasvab salvei.

Ja siis tuleb talv- täielik rahu, vaikelu, taastumine meie ümber ja meis enestes. Vajame pehmust, soojust ja hellitusi. Jõudu saame põgenemiseks talvekaamosest imelise pihlaka ja mee abi, et kevadeni edukalt vastu minna.

Kui astume ühte sammu loodusega ja kasutame tema varaaita teadlikult, siis oleme rahulolevad, õnnelikud ja terved. Oma hoolitsustes oleme kasutanud võimalikult palju kohalikku toorainet- muda, mesi, kadakajahu, looduslikud puhtad õlid, vannisoolad, kehakoorijad. Naturaalsed näomaskid otse loodusest.