g
Kontaktid

Mändjala, Saaremaa vald, 93871 Saaremaa, Eesti
Telefon: +372 454 4100
GSM: +372 505 8272
E-mail: saaremaa@saarehotell.ee

Sõida Saaremaale
Image Alt

Saunad ja massaažid

Spaa

Aastaaegade filosoofia

Meie lõõgastusala on nagu väike peidetud pärl koduse Saaremaa rannahotelli katuse all. Aaretega on selline lugu, et need tuleb üles leida ja avastamisrõõm on suurem, kui on kellega seda jagada.  Siin imeliselt vaikses ja puhtas miljöös võid leida tasakaalu iseendas ning tunnetada täielikku rahulolu ühtsest hingamisest loodusega.

Oma teeninduses lähtume teie privaatsusest ning heaolust. Hingame loodusega ühes rütmis, sest oleme kõik osake loodusest. Kevadeti on meie ümber helekollane ja roheline tärkav võilill, vitamiinirikkad nõges, nurmenukk, kuuse- ja männikasvud. Naudi kevadist tärkavat loodust ja värske merelist õhku meie päikeselisel terrassil, koos aurava tassikese värske taimeteega!

Suvel oleme toimekad, energiat ja värve on külluses, sest päike oma soojuse ja valgusega on meie varustaja. Sügavrohelised mündid annavad jahutust kuumal suvepäeval, punased maasikatäpid korjatuna meie metsa alt annavad kosutust ja ergutavad meeli. Küpsed aroomid ja suviselt kuum männiokkalõhn viivad sind unistama.

Saaremaa_spa_1

Sügisel otsime rahunemist ja aeglasemat voolamist, mille toob meile loodus oma kuldsete toonidega- oranž, pruun, kahvaturoheline, lilla. Saialill ja pune, kanarbik ja salvei, seened ja mustikad, mere vahused lained – need on märgid sügisesest loodusest.

Ja siis tuleb talv- täielik rahu, vaikelu, taastumine meie ümber ja meis enestes. Vajame pehmust, soojust ja hellitusi, lähedaste inimeste hoolimist ja puhkust, et kevadele edukalt vastu minna.

Kui astume ühte sammu loodusega ja kasutame tema varaaita teadlikult, siis oleme rahulolevad, õnnelikud ja terved.

Oma saunades, vannihoolitsustel ja massaažides kasutame võimalikult palju kohalikku toorainet – mett, kadakajahu, looduslikke puhtaid õlisid, vannisoola ja kehakoorijaid. Tule ja lõõgastu looduse keskel!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. NÕUSTUN