g
Kontaktid

Mändjala, Saaremaa vald, 93871 Saaremaa, Eesti
Telefon: +372 454 4100
GSM: +372 505 8272
E-mail: saaremaa@saarehotell.ee

Sõida Saaremaale
Image Alt

Eksootilised hoolitsused

Tai massaažid

Hotell Saaremaa Thalasso Spaas on juba neljandat hooaega võimalus nautida idamaiseid hoolitsusi, mida teostavad professionaalid otse Tai kuningriigist.
Spaa

Eksootilised hoolitsused

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.

Tai massaaž on traditsioonilise tai meditsiini lahutamatu osa. See on tõeline tervistamise kunst ja samal ajal vaimne protsess. Olemasolevate ajalooliste andmete kohaselt tai massaaž on pärit Indiast umbes 2500 aastat tagasi.

Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Keha energeetilistel liinidel asuvate punktide vajutamise metoodika lubab vabaneda teatud blokkidest ja tagab energia vaba voolu keha energeetilistel liinidel (meridiaanidel). See lubab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Selle efekti saavutamiseks kasutab tai massaaži spetsialist oma küünarnukke ja küünarvarsi.

Tai massaaži kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhastuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

Traditsioonilise tai massaaži seansi läbiviimisel seljas mugav riietus, paljad on ainult jalatallad. Massaaž viiakse läbi põrandal spetsiaalsel matil. Õli traditsioonilises tai massaažis ei kasutata.

Selleks, et massaaži mõju kehale saavutaks täieliku efekti on vaja teha mitu protseduuri. Soovitame teha alates viiest protseduurist, sõltuvalt inimese individuaalsetest iseärasustest, vajadustest ja püstitatud eesmärkidest. Kogenud tai massaaži spetsialist on võimeline kohe kindlaks määrama patsiendi probleemsed kohad ning paneb nendele kõige rohkem rõhku.

See massaaž on refleksoloogia võtteid hõlmav iidne teraapia, mis põhineb jalgadel asetsevate punktide stimuleerimisel, et parandada terve keha heaolu.

Tunniajalist hoolitsust alustatakse jalgade leotamisega soojas vees.

Sellele järgneb punktmassaaž spetsiaalse tiikpuu pulgaga. Hoolitsuse käigus keskendutakse punktidele varvastel ja talla all, mis on seotud terve kehaga. Tai jalamassaaž põhineb usul, et jalgadel asuvatepunktidega saab positiivselt mõjutada organeid, lümfe ja süsteemi üle terve keha. Näiteks võib punkte masseerides leevendada peavalu, palavikku, kõhuhädasid, parandada vereringet ja aidata kaasa lõõgastumisele ja hea une tekkimisele.

Pärast punktmassaaži järgneb õli ja kreemiga sääre– ja põlvepiirkonna massaaž. Masseeritakse läbi punktid ka säärtel.

Hoolitsuse alguses ja lõpus kasutab terapeut ka venitustehnikaid.

Mõju: Hoolitsus parandab jalgade verevarustust ja üleüldist lümfisüsteemi tööd, tugevdab immuunsust, parandab jalgade liikuvust ja painduvust, vähendab stressi ja aitab lõõgastuda.

Ei soovita rohkete veenilaiendite korral ega rasedatele.

Õlide kasutamine teraapiana on eksisteerinud juba enam kui 6000 aastat. Õliteraapia lõdvestab ja aitab organismist väljutada mürkaineid.

Tai õlimassaažis on ühendatud aroomiteraapia iidsed traditsioonid ja Tai massaaži energialiinid, mis koostöös parandavad keha ja meelte seisukorda. Eeterlikel õlidel ja lõhnal on mõju mentaalsele ja füüsilisele heaolule. Eeterlike õlidega saab aeglustada naha vananemisprotsessi, aidata kaasaseedesüsteemile ja lümfiringele. Tai õlimassaaž lõõgastab sügavuti ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

Massaaž toimub massaažilaual või matil, õlisid kasutatakse vastavalt kliendi vajadustele.

Soovituslikult võiks juua nii enne kui ka pärast massaaži rohkelt vett ja ürditeed, et pea ei hakkaks valutama ja mürgid väljuksid kiiresti kehast. Samuti ei soovitata peale massaaži päevitada või kasutada solaariumi.

Vastunäidustused: Rasedus, palavik, nakkuslikud haigused, südamehaigused, psüühilised haigused, koos antibiootikumide ja antidepressantidega, verehüübimatus, tursed, menstruatsioon.

Tervet organismi tasakaalustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab muuhulgas peavalude ja unehäirete korral. Tai pea- ja kaelamassaaž sobib hästi igapäevase stressi leevendamiseks ja vereringe stimuleerimiseks. ning aitab parandada üldist keskendumisvõimet.

Massaaž algab õlavöö piirkonnast, hõlmates käsivarsi, kaela ja pead. Massaaži võib teha nii istudes kui ka lamades asendis.

Spaa

Galerii

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. NÕUSTUN