Menüü


Tere tulemast Saaremaa Rannahotelli, kuldse liivaga mererannal asuvasse peidetud pärlisse!

Meie mõnusalt väike ja hubane, kuid samas parajalt avar hotell pakub privaatset ja rahulikku puhkust. Hotellis ootavad sind 36 mugavat tuba, kokku 90 voodikohaga, mis on loodud lõõgastumiseks ja mõnusaks peatumiseks.

Esimese korruse toad on värskelt läbinud uuenduskuuri ning pakuvad kaasaegset atmosfääri ja kvaliteetset sisustust. Igas meie numbritoas on olemas kõik vajalik, et saaksid end tunda koduselt. Televisioon, WiFi ja föön vannitoas on vaid mõned mugavused, mida pakume. Maitsvat buffet-hommikusööki serveeritakse hotelli restoranis.

Kui saabud koos pere või sõpradega, soovitame valida meie kööginurga ja narivooditega avarad peretoad. Nii saate nautida kvaliteetaega koos oma lähedastega.

Lastele on avatud uus põnev mängutuba ja hotelli õuealal uhiuus mänguväljak. Mändjala rand hotelli vahetus läheduses on laia liivaribaga ning madala mereveega, luues ideaalsed tingimused väiksemate lastega peredele puhkamiseks. Saadaval ka perepakett.

Loomasõpradele infoks, et hästi käituvad lemmikloomad on meil alati teretulnud ning majutuvad vabade kohtade olemasolul selleks ettenähtud tubades.

Olete oodatud kosutavale puhkusele!

  • 14 Superior kahekohalist tuba
  • 6 Superior kahekohalist tuba, rõdu ja merepoolse vaatega
  • 7 Superior peretuba
  • 3 Peretuba terrassiga, läbi kahe korruse
  • 1 Peretuba kööginurga, vanni ja terrassiga
  • 2  Kahetoalist peretuba kööginurga ja terrassiga
  • 1 Kahetoaline peretuba kööginurgaga, läbi kahe korruse
  • 2 Sviiti, kahetoalised, rõdu ja merepoolse vaatega

Superiortuba

14 superiortuba kahe eraldi või ühe laia voodiga on avarad ja valgusküllased. Kõigis tubades on wc, dušš, föön, TV ja tasuta WiFi. Osad tubadest on merepoolse vaatega. Valikus on üks tuba vanni ja konditsioneeriga ja üks invatuba. Tubades on lahtikäiv sohva, mis sobib kasutamiseks lisavoodina. Kohti kuni kolmele. 

Teisel korrusel asuvad toad on 21-26 m². 

Superiortuba rõduga

6 avarat superiortuba on kauni merevaate ja rõduga. Toas on lahtikäiv sohva, mis sobib kasutamiseks lisavoodina. Kohti kuni kolmele. Kõigis tubades on wc, dušš, föön, TV ja tasuta WiFi.

Teisel korrusel asuvad toad on 26 m².

Superior peretuba

7 ruumikat superior peretuba on vaatega merele. Toas on lahtikäiv tugitool, mis sobib kasutamiseks lisavoodina. Kõigis tubades on wc, dušš, föön, TV ja tasuta WiFi. Toas on kohti kuni kolmele.

Esimesel korrusel asuvad toad on 21-32m2.

Peretuba terrassiga, läbi kahe korruse

3 avarat peretuba on vaatega merele. Toas on lai kahekohaline voodi, ülal korrusel kolm ühekohalist voodit. Toas on kohti kuni 5-le.

Esimesel korrusel asuvad toad on 34m2. 

Peretuba kööginurga, vanni ja terrassiga

1 peretuba on vaatega männimetsa poole. Toas on lai kahekohaline voodi ja kaks lahtikäivat tugitooli, mis sobib kasutamiseks lisavoodina. Toas on kohti kuni 4-le. Toas on wc, vann, föön, TV ja tasuta WiFi. Kööginurgas asub pliit, külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja.

Esimesel korrusel asuv tuba on 33m2.

Kahetoaline peretuba kööginurga ja terrassiga

2 peretuba on vaatega männimetsale. Toas on lai kahekohaline voodi ning kaks nari, kohti kokku kuni 6-le. Toas on wc, dušš, föön, TV ja tasuta WiFi. Kööginurgas asub külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja.

Esimesel korrusel asuvad toad on 40m2.

Kahetoaline ühendatud peretuba kööginurgaga, läbi kahe korruse

Ühendatud peretuba on vaatega merele. Toas on kaks laia kahekohalist voodit ning kaks nari, kohti kokku kuni 8-le. Toas on wc, dušš, föön, TV ja tasuta WiFi. Kööginurgas asub pliit, külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja ja nõudepesumasin.

Esimesel korrusel asuvad toad on 72m2.

Sviit Kuldking ja Ööviiul

Hotelli kaks sviiti, Kuldking ja Ööviiul, on inspireeritud meie metsas kasvavatest haruldastest orhideelistest. 

Kahetoaline sviit koosneb magamistoast, lahtikäivate sohvadega elutoast ja rõdust, millelt avaneb kaunis vaade merele. Toas on õhukonditsioneer, külmkapp, hommikumantlid ja sussid. Toas on nii vannituba kui duširuum.

Teisel korrusel asuvad sviidid on 50 m².