Menüü

Toetused

Veebilehe valmimist toetas LEADER programmi strateegia meede 4 – COVID-19 põhjustatud kriisi mõjuga toime tulemine tegevuspiirkonnas läbi kohaliku tegevusgrupi MTÜ Saarte Koostöökogu.

Turismisektori tootearenduse toetus

2022 sügisel alustas Saare Hotelli Varade OÜ “Turismisektori tootearenduse toetuse” programmi toel hotellihoones asuva saunaala ümberehitust, mida rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.  Ehtsad Saaremaised saunad valmivad 2023 aasta sügiseks. Projekti toetuse suurus on 166 600 eurot.

Ehtsad Saaremaised Saunad on uus saunakeskus Saaremaal, kus räägitakse Saare sauna lugu, tutvustatakse kombeid, õpetatakse kohalikust materjalist saunatooteid valmistama ning saunamõnusid  nautima terve perega. Saunad on avatud nii hotelli külalistele kui ka väljastpoolt tulijatele. Kasutada on leilisaunad, auru- ja aroomisaunad, väikelaste bassein ja puhkealad. Igal saunal on omad traditsioonid ja lugu. Saunatamise kõrvale pakutakse ka sobivaid sööke ning jooke.

Hotell Saaremaa ärimudeli muutmine

2021 aasta kevadel alustas OÜ Saare Hotell “Hotell Saaremaa ärimudeli muutmine” programmi toel Saaremaa Rannahotelli värskenduskuuri. Projekti jooksul uuenesid peretoad ning värske ja kaasaegsema ilme sai hotelli lobby ala.

Projekti toetuse suuruseks oli 192 000 eurot ning projekti eesmärgiks kasvatada perekliendi segmenti uute mugavate peretubade ning lisateenustega. Muutunud turusituatsioonis otsime võimalust laiendada sihtturge Aasia riikides ning muuta hotelli teenused kasutajasõbralikumaks erinevatele kliendirühmadele.