Menüü

Tule naudi tärnide väärilist õhtusööki Saaremaa Rannahotellis, kus osatakse väärtustada toorainet ning muusikat, mis puudutab südant.

Laua saad mugavalt broneerida SIIT

saaremaa@saarehotell.ee, tel.+372 5058272

Martin Meikas

Oskan väärtustada toorainet ja austan hooaegu .
Pärit olen Saaremaalt ja minu juured ulatuvad Abrukani . 

Saaremaa juurtega tippkokk, Martin Meikas on olnud viimased 15 aastat Eesti kokanduse tipus ja temast on saanud omamoodi Eesti köögi ümberkujundamise legend. 2019 aastal valiti tema restoran Ö The World 50 Best Discovery restoranide hulka. Koos restoran Ö meeskonnaga saavutati 5 aastat järjest White Guide Global Master leveli tiitel. Viimane suur tunnustus pärineb 2022. aastast, kui tema tegemisi hindas kõrgelt Michelin Guide, olles peakokk retoranis NOA.

Paul Neitsov

Paul Neitsov on Eesti üks osavamaid kitarriste ning oskuslik laulukirjutaja. Pillimängu hakkas ta õppima 12-aastaselt, kuid tõsisemaid muusikaõpinguid alustas 14-aastaselt. 2015. aastal sai Neitsov Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia ning aastatel 2016–2019 mängis ta armastatud ansamblis Svjata Vatra. Tema looming on ajatu ning hinge puudutavad lummavad meloodiad tabavad selle erilise aastaaja olemust.


Sündmused hotellis

Hotellis toimuvad läbi hooaja erinevad sündmused- kontserdid, toidu- ja teemaõhtud, joogatunnid ja muud põnevat. Lisaks pakume võimalust rentida jalgrattaid või kõndimiskeppe ja avastada ümbruskonda ratastel või jalgsi.

Hoia üritustel silma peal läbi hotelli sotsiaalmeedia kontode: Facebookis ja Instagramis


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO NÕUSTUN