Menüü

Saaremaa Rannahotell

Hea külaline!

Tere tulemast Saaremaale!

Tere tulemast meie hotelli!

Leia enda jaoks vaikuse ja lõõgastuse maailm, kus kuldne rannaliiv kohtub põhjamaiselt kirka merega. Meie vaikne perehotell pakub täiuslikku kooslust mugavusest ja rahust, asudes eemal linnakärast. Ükskõik, kas otsid perepuhkust, rahu ja vaikust või romantilist ajaveetmist – meie juures ootab Sind alati hubane õhkkond.

Meie hotellis viibimise teevad eriti meeldivaks läbimõeldult sisustatud mugavad toad, millest igaüks on loodud nii, et saaksid end tunda koduselt. Ärgata koos aknast või rõdult avanevate fantastiliste loodusvaadetega, tunda rõõmu rikkalikust ja maitsvast hommikusöögist, nautida kaasaegseid mugavusi ja olla maailmaga kursis tasuta WiFi-ühendusega. Meie tiim on pühendunud sellele, et Sinu siinviibimine poleks midagi vähemat kui erakordne, pakkudes tähelepanelikku teenindust ja sõbralikku naeratust.

Meie eesmärgiks on luua kõigile sooja, hubast ja lõõgastavat õhkkonda. Perekonnad leiavad hulga põnevaid tegevusi ning turvalise ja lapsesõbraliku keskkonna, tagamaks pere väiksematele oma aega. Meie vastvalminud mänguväljakust ja mängutoast kuni lähedal asuva ja lastele kui loodud madala veega, puhta liivarannani, on see paradiisiks nii lastele kui vanematele.

Ka romantika otsijad leiavad siit oma paradiisikillu. Jalutada käsikäes mööda kuldset liivaranda, imetleda loodust kauni männimetsa maastikukaitse radadel ning nautida päikeseloojanguid ja intiimset õhtusööki vaatega merele. Meie hubased ja mugavad toad, maitsev a la carte restoran, baar ning lõõgastav saunakeskus suudavad muuta iga puhkuse unustamatuks.

Avasta Saaremaa ilu, kus looduse imed avanevad otse Sinu ees. Põlistest randadest lummavate metsadeni – kõikjal on midagi maagilist, mida sellelt puhkuselt endaga kaasa viia.

Tule ja koge tõelist külalislahkust ning loo unustamatuid mälestusi Saaremaa Rannahotellis. Naudi maitsvat einet meie restoranis, lõõgastu meie uues saunakeskuses, kingi kvaliteetaega iseendale ja tunne mõnu heast puhkusest koos kallima, sõprade või perega.

Sinu lõõgastus- ja seiklusreis algab siit.

Tere tulemast!


Broneerimise info:

Broneeringuid saab teha läbi online broneerimisüsteemi või kontakteerudes otse hotelliga. Individuaalbroneeringut on võimalik tühistada 3 tööpäeva enne saabumispäeva. Hilisema tühistamise või mitteilmumise korral esitatakse arve esimese öö maksumusest.

Broneeritud tuba hoiame saabumispäeval kella 20.00-ni, kui tellimus ei ole garanteeritud. Tellimusi saab garanteerida krediitkaardiga. Hilisemast saabumisest palume teavitada telefonil:  +372 505 8272. Sisseregistreerimine alates 16:00, välja registreerimine lahkumispäeval kuni  12:00-ni.

Täpsem info:
saaremaa@saarehotell.ee ja telefonil +372 505 8272.

Olete oodatud!