g
Kontaktid

Mändjala, Saaremaa vald, 93871 Saaremaa, Eesti
Telefon: +372 454 4100
GSM: +372 505 8272
E-mail: saaremaa@saarehotell.ee

Sõida Saaremaale
Image Alt

Saaremaa hotelli

Saunakompleks

Hotell Saaremaa – saunakompleks võimaldab privaatselt ettetellimisel nautida, leili-, auru- ja soolasauna. Külma ja kuuma veega merekividest põhjaga kontrastbassein masseerib jalataldu ja kiirendab jalgade verevarustust.

Värskendava ja karastava toimega on kümblustünn. Mugavaks lõõgastuseks sobib mullivann, mille kõrval kaminaga puhkeala ning merele avanev avar terrass.

Saunakompleksi on võimalik tellida lisatasu eest nii privaatsaunadena kui üldsaunadena vastavalt hinnakirjale nii hotelli külastajatel kui ka väljast saabuvatel klientidel. Tellimuse kuupäeva ja kellaajad palume täpsustada hotelli vastuvõtus.

Saunad

Leilisaun

Traditsiooniline leilisaun on eestlastele tuntud esiisade aegadest. Merele avaneva vaatega leilisaunas on erinevate kõrgustega lavaastmed. Temperatuur saunas on 70-100 kraadi, õhk kuiv ja kuum. Lavalkäimise ja leiliviskamise vahelduseks sobib jahutamine mullivannis või kümblustünnis. Leilisaun aktiveerib ainevahetust ja mõjub rahustavalt närvikavale, toniseerib ja karastab keha, treenib veresoonkonda.

Aurusaun

Leilisaunaga sarnaselt kutsub ka aurusaun esile higistamise, kuid kuna temperatuur ei tõuse üle 45 kraadi ja suhteline õhuniiskus on üle 100 % siis koormus organismile on väiksem kui leilisaunas. Saunaseansi pikkuseks sobib kuni 15 minutit, mida korrata võib  2-3 korda. Niiske kuumus stimuleerib nahaaluste veresoonte verevarustust ning puhastab nahka intensiivselt, avades poorid, eemaldades surnud naharakud ja mustuse ning muutes naha pehmeks, puhtaks ja siidiselt siledaks. Parandab kehalist ja vaimset heaolu, aitab vabaneda igapäevapingetest ning annab energiat.

Soolasaun

Sool on rahvameditsiinis tuntud oma eriliste omaduste poolest. Meresoolaga naha ülehõõrumine saunas puhastab ja eemaldab surnud naharakud, soola sissehingamine on hea ülemistele hingamisteedele, leevendab liigestevalusid. Madala temperatuuriga (mitte üle 30 kraadi) soolasaun on leebemaid saunaliike. Mõju intensiivistamiseks ja naha ette valmistamiseks on enne soolasauna soovitav käia infrapuna, auru- või leilisaunas. Saun sobib ka eakamatele inimestele ja raseduse varajases staadiumis. Saunasessioonide vahel ja lõpetuseks on soovitav puhata ja korralikult maha jahtuda. Selleks on sobiv lõõgastuda mullivannis või  kamina ees nautida värskendavat kurgivett.

Saunakompleksi hinnakiri

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.
HINNAKIRI HIND €
Thalasso saunakompleks:
Täiskasvanu 12 €
Laps al 3-15.a 6 €
Privaatsaunad 2h:
1-6 inimest 60 €
iga järgnev inimene 6 €
lapsed 3-15.a 3 €

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. NÕUSTUN